Diziler ne zaman başlayacak? 2023 yaz tatilindeki diziler, yarışmalar ne zaman başlıyor? TRT 1, Kanal D, ATV…

Diziler ne zaman başlayacak? Sorusu, özellikle yaz aylarının sona yaklaşması ile birlikte araştırılan konular arasında yer alıyor. Farklı kanallarda farklı konularda yayınlanmakta olan diziler, zaman zaman yoğun ilgi görüyor. Peki, Diziler ne zaman başlayacak? 2023 yaz tatilindeki diziler, yarışmalar ne zaman başlıyor?

DİZİLER NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Dizilerin yeni sezon ve yeni bölümleri her yıl genellikle Eylül-Ekim aylarında izleyicisi ile buluşuyor. 2023 – 2024 sezonunda yayınlanacak olan dizilerinde Eylül-Ekim aylarında birçok dizinin başlaması bekleniyor. Aşağıda yer almakta olan bölümden hangi dizi, ne zaman başlıyor öğrenebilirsiniz. Dizilerin yeni sezon tarihinin açıklanması ile birlikte haberimiz içerisine eklenecektir.

HANGİ DİZİ, NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Ekranların sevilen dizilerinden bir tanesi olan Yargı dizisinin yeni bölümleri ve yeni sezonu 18 Eylül Pazar günü izleyicileri ile buluşacak.

Camdaki Kız dizisinin yeni bölümlerinin hangi tarihte izleyicileri ile buluşacağına dair bir açıklama gerçekleştirilmedi. Bu nedenle diğer diziler gibi Eylül-Ekim aylarında başlaması muhtemel.

İzleyicilerin beğenisi toplamayı başaran İyilik dizisi ise 26 Ağustos tarihinde yeni sezonu ve yeni bölümleri ile birlikte izleyicileri ile buluşacak.

Kuruluş Osman dizisi için net bir bilgi paylaşılmadı fakat yaklaşık olarak ekimin ikinci haftasında yeni sezonun izleyicileri ile buluşması öngörülüyor. Genellikle birçok dizi Eylül-Ekim aylarında yeni sezonu ile ekranlara dönüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x