Kemal Kılıçdaroğlu’nun Konuşmasını Kullanılmış Bir Kağıdın Arka Yüzüne Yazması Gündem Oldu

Millet İttifakı’nın ortak Cumhurbaşkanı adayı olan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu geçtiğimiz CHP Grup Toplantısı’nda açıklamalarda bulundu. ‘Bu kürsüye son kez çıkıyorum’ sözleriyle veda eden Kılıçdaroğlu’nun konuşmasını kullanılmış bir kağıdın arka yüzüne yazması sosyal medya kullanıcılarının dikkatinden kaçmadı.

2 Mart Perşembe günü yapılan Altılı Masa toplantısı sonrası açıklanması beklenen Millet İttifakı ortak adayı 7 Mart Pazartesi günü açıklandı.

Saadet Partisi Genel Merkezi’nde yapılan toplantının sonunda CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı adaylığı resmen belli oldu.

Adaylığı ilan edilen Kılıçdaroğlu “Bugün bir adaydan öte, bir değişimin temsilcisi olarak karşınızdayım” ifadelerini kullanmıştı.

Kemal Kılıçdaroğlu, ‘Halkın umudu Kılıçdaroğlu’ sloganlarıyla başlayan CHP Grup Toplantısı’nda açıklamalarda bulundu.

Veda konuşması yapan CHP lideri “Bu kürsüye veda etmek için bugün buradayım. Bu satırları kaleme almak benim için de hiç kolay olmadı. Tüm salon, bu kürsü benim evim. Sizler benim yol arkadaşımsınız. Size son kez bu kürsüden bakmak istiyorum. Hoş geldiniz.” ifadelerini kullandı.

”Umutluyum be dostlar. Gerçekten umutluyum” sözleriyle alkış alan Kılıçdaroğlu’nun konuşmasını arka yüzeyi kullanılmış bir kağıda yazması ise sosyal medya kullanıcılarının gözünden kaçmadı.

??

??

??

??

??

??

??

??

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir