19 Kasım 2023 Pazar Akşamı Kaçırdığın Haberler

Dün akşam gözden kaçırdığınız ya da tüm detayları ile yeniden okuyup ‘ne olmuştu ya?’ diyeceğiniz haberleri sizler için derledik. İşte 19 Kasım Pazar akşamının gözden kaçırılmaması gereken ve mutlaka okumanız gereken içerikleri…

Sevgilisi Ümitcan Uygun’un öldürdüğü iddia edilen Aleyna Çakır’ın olay yeri görüntülerini sansürsüz yayınlayan gazeteci Erk Acarer’in paylaşımı tepki çekti.

AFAD ve Meteoroloji Genel Müdürlüğü, pazartesi günü 31 ili içine alan soğuk ve yağışlı hava ile ilgili uyarılarda bulundu.

Dilan Polat davasını didik didik eden Avukat Feyza Altun’un şu anki radarında Özlem Öz ve Tayyar Öz çifti var. Lüks yaşantılarıyla dikkatleri üzerine çeken Öz çifti sosyal medya paylaşımlarıyla da tartışma yaratıyor. Altun, Instagram hesabından yine gündem olacak açıklamalarda bulundu.

Basketbolcu Kemal Canbolat, sosyal medya hesabı üzerinden Hatay’daki çocukların kış günü terlik giydiği görüntüleri paylaştı. Paylaşımına ‘Milletin ayıbı’ notunu düşen Canbolat’a Filistin’e yapılan yardımlar hatırlatılarak, ‘Devlet neden buraya yardım yapmıyor?’ sorusu yöneltildi.

Bir yıl boyunca teyzesi tarafından Bursa’da çöplerle dolu bir evde alıkonulan çocuğun haberi tüm Türkiye’yi sarsmıştı. Çöp evde bulunan çocuk ve annesinden sevindiren haber geldi.

Gazeteci Murat Ağırel, bir süredir devam eden kara para iddialarına yenisini ekledi. Tuzlaspor üzerinden kara para aklandığını söyleyen Ağırel, başkan Feyzi İlhanlı’nın 4 futbolcuyu tehdit ederek senet imzalattığını söyledi.

İspanyol devi Real Madrid, sezon başında yaptığı Arda Güler transferinin ardından bir Türk oyuncuyu daha radarına aldı. Real Madrid’in transfer için sıradaki hedefi Trabzonspor’un 17 yaşındaki kalecisi Onuralp Çevikkan.

Bahar Candan’ın ifadesinde ortaya yeni detaylar çıktı: Çeteyle yemeğe reklam yüzü olarak giden Bahar Candan, karşılığında ne kadar kazandı?

TBMM Başkan Vekili Sırrı Süreyya Önder, TBMM oturumunda “eşcinsel” kelimesinin küçültücü anlamda kullanılmasına izin vermedi.

Boşandığı eşi DJ Mert Aydın ile yeniden ilişkiye başladığı konuşulan ünlü oyuncu Merve Boluğur’un 19 Kasım Erkekler Günü’nde yaptığı paylaşımla ortalığı kırdı geçirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x